V pátek 19.6.2026 byla pro všechny první třídy vyhlášena Bitva vodních pistolí. Protože v ten den bylo opravdu horko už od rána, strávili jsme příjemnou osvěžující hodinu venku. Všichni zúčastnění měli svoje vodní zbraně a za dodržování pravidel proběhla opravdu velká vodní bitva. Nikdo nebyl zraněn, jen každý byl pořádně mokrý, protože vodní sprcha neminula nikoho, nikdo nebyl ušetřen. Ale hodinu jsme si užili a krásně se osvěžili.



