Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

Ve středu 15. 11. se konal pro děvčata z 8. a 9. ročníku florbalový turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 11 základních škol. Ze základní skupiny naše dívky  postoupily za velmi dramatické situace, kdy o postupu rozhodoval teprve počet vstřelených branek v posledním zápase. S velkým odhodláním, nasazením a vůlí postoupit do finálových zápasů  se holkám podařilo vstřelit 6 branek a vítězstvím 6:1 si zajistit postup do boje o medailové pozice. Obrovskou oporou byla týmu Lucka Šindelářová  z 9. B. Jediným plnohodnotným soupeřem byl tým 6. ZŠ a tak si holky vybojovaly stříbro.
A kdo že to byl: Alenka Vochvestová, Jevgenija (Žeňa) Horulko, Nikča Štajnerová, Natálka Dufková a Adélka Hajzlerová z 8. B, Sabina Rampasová z 8. C, Majda Kováčová, Kája Šťastná a Sára Fadrhonsová z 9. A, a Katka Jandová s Luckou Šindelářovou z 9. B.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.