Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

Skupinka nadšených keramiků z prvních a třetích tříd na středu 14. 6. přichystala svým rodičům, kamarádům a učitelům malou výstavku svých výrobků i se slavnostním zahájením. Stoly v dílně se tak prohýbaly nejen pod keramickými uměleckými díly, ale i pod skvělým občerstvením, které děti donesly. Všichni měli v den vernisáže svou úlohu a připravili pro své hosty i zábavný program.
Cestu do dílny tedy všichni našli díky Máťovi, Matějovi a Honzíkovi, přivítáni byli Kristýnkou, pobavili se u vtipného tematického kvízu od Kuby. O tom, jak probíhá celý proces tvorby keramiky, se dozvěděli od Janičky, Káji, Lucinky a Emilky. Nechyběla ani skvělá živá hudba v podání Kristýnky a jako milé hostitelky se u pohoštění projevily: Verča, Anička a Varvara.
Na závěr si svá dílka odnesly domů, ale na to společné „ Zámek se zahradou“ se ještě můžete těšit. Bude vystaveno příští školní rok ve škole.