Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

Z důvodu bezpečnosti jsou na začátku roku generována nová přístupová hesla pro všechny zákonné zástupce a žáky 5. – 9. ročníků do webové aplikace Bakaláři. Z tohoto důvodu nebude možno se přihlásit starými údaji a je potřeba, aby se všichni nově přihlásili. Žáci obdrží nové přístupové údaje ve čtvrtek 2. září. 

Pokud používáte mobilní aplikaci je potřeba mít staženou aktuální aplikaci Bakaláři OnLine. V případě, že máte více dětí na naší škole, můžete si více účtů propojit v jeden. Po přihlášení  budete moci jednoduše mezi sourozenci přepínat – po přihlášení do webové aplikace si otevřete záložku „Nástroje“ a dále „Propojení účtů“ . 

V záložce „Nástroje“ si můžete zároveň změnit heslo, pro změnu hesla zadejte staré heslo a dvakrát nové heslo. Heslo musí být složeno minimálně z 8 znaků v kombinaci číslic, malých a velkých písmen.

V případě problému kontaktujte prosím třídního učitele.