Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

Úterý 1. září 2020

V úterý výuka probíhá pouze 1. vyučovací hodinu od 8,00 do 8,45.

Žáci obdrží rozvrh a základní informace ohledně organizace školního roku, budou poučeni o bezpečnosti a nutnosti dodržování hygienických pravidel. Při nástupu do školy není od žáků vyžadováno potvrzení o bezinfekčnosti.

• žáci 1. tříd do budovy školy vchází hlavním vchodem v doprovodu maximálně dvou rodinných příslušníků, které prosíme, aby po celou dobu pobytu ve škole měli roušku
  • žáci 1. stupně vchází do školy vchody dle rozpisu, který rodiče obdrželi mailem
  • žáci 2. stupně vchází hlavním vchodem
  • s nově přijatými žáky může první den do školy jeden zákonný zástupce, kterého prosíme, aby po celou dobu pobytu ve škole měl roušku

Ranní školní družina bude v provozu, odpolední družina bude do 15,00 hodin.

Středa  2. září 2020

1. – 3. vyučovací hodina budou probíhat třídnické práce, další vyučování bude již dle rozvrhu bez odpoledního vyučování.

První třídy mají v prvním týdnu zkrácenou výuku – rodiče byli informováni třídními učitelkami.

Družina bude v běžném provozu – ranní od 6,30, odpolední do 16,30.

Od čtvrtka 3. září bude vyučování probíhat plně dle rozvrhu.