Mladoboleslavský Amos

V úterý 28. března u příležitosti Dne učitelů proběhlo ve Vzdělávacím centru Na Karmeli tradiční vyhlašování Mladoboleslavského Amose. Boleslavské školky, základní  i střední školy nominovaly svého pedagoga, který si ocenění zaslouží. Ocenění vybraným pedagogům předával předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáčeka a předsedkyně komise pro výchovu a vzdělávání Jiřina Hančarová.

Na naší škole „svého Amose“ vybírali žáci. V hlasování žáků celé školy vyhrála paní učitelka Renata Bališová, která vyučuje dějepis, hudební výchovu a vaření a je třídní učitelkou 7. B. Žáci na paní učitelce ocenili především její styl výuky, spravedlnost a smysl pro humor.

Paní učitelce moc gratulujeme a děkujeme jí za její práci pro školu a pro všechny žáky.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 04. 04. 2017