Velikonoční jarmark na Benešovce

Ve čtvrtek 30. 3. se uskutečnil na naší škole Velikonoční jarmark, na kterém žáci prezentovali své velikonoční výrobky, které připravili se svými učitelkami a vychovatelkami. V dopoledních hodinách se na nás přišly podívat děti z mateřských škol a po obědě nás navštívilo velké množství rodičů, kterým se výrobky velice líbily a většina z nich si domů odnesla velikonoční výzdobu. Velikonoční jarmark zpříjemnily návštěvníkům děti z dramatického a pěveckého kroužku, které si připravily pásmo o velikonočních zvycích a žáci, kteří zazpívali několik písniček k jarní pohodě pod vedením p. učitelky Bališové. Návštěvníci jarmarku si mohli odpočinout v kavárně, kde se jim věnovali po celé odpoledne žáci 9. ročníků.

Všem žákům i pedagogům děkujeme za krásné výrobky a samozřejmě velký dík patří všem, kteří nás přišli podpořit.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii zde.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 05. 04. 2017