Den pro prvňáčky

Ve čtvrtek 9 března probíhal na naší škole tradiční den pro budoucí prvňáčky. Tentokrát děti dnem provázel pejsek s kočičkou.

Během dopoledne se přišlo do školy podívat několik tříd předškoláků z okolních mateřských školek. Děti si prohlédly školu a navštívily některé třídy na prvním stupni. Zde si vyzkoušely práci na interaktivní tabuli, zašily kalhotky pejskovi, vyzkoušely si počítání s pejskem a kočičkou, zazpívaly si.

V odpoledních hodinách probíhal den otevřených dveří a školu navštívily další děti v doprovodu rodičů. Předškoláci si vyzkoušeli jednoduchou školu s pejskem a kočičkou, seznámili se s prostředím školy a paní učitelkami. Mezitím, co se dětem věnovaly paní učitelky 1. stupně, si rodiče prohlédli školu za doprovodu ostatních pedagogů, kteří zodpovídali různé dotazy týkající se školy, organizace výuky, zápisů do 1. tříd, kroužků.

V rámci tohoto dne si zájemci mohli zakoupit brožuru školy, která byla vydána k 80. výročí otevření naší školy. Všem, kteří se na naší školu přišli podívat,  děkujeme a doufáme, se se zase brzy u nás ve škole uvidíme.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 20. 03. 2017