1. září 2016

1. září byl na naší škole slavnostně zahájen školní rok 2016/2017. Do naší školy nastoupilo 77 prvňáčků.

Jménem vedení města přišel pozdravit nové školáky ve třech prvních třídách i náměstek primátora Michal Kopal. Představitel města ve všech třech třídách přeplněných dětmi i jejich rodiči a dalšími příbuznými popřál začínajícím školákům hodně pěkných zážitků i chuť do učení. Všechny první třídy se dočkaly nového vybavení, škola má také dokončenou modernizaci sportovních ploch ve svém areálu.

Všech 518 žáků srdečně přivítala ve škole i paní ředitelka Mgr. Brigita Šulcová, která popřála prvňáčkům, aby se jim ve škole dařilo a našli si nové kamarády. Nejstarším žákům-deváťákům, popřála, aby jejich snažení po celou školní docházku na naší škole bylo korunováno přijetím na střední školu, kterou si vyberou, nebo si již vybrali.

Na závěr svého proslovu paní ředitelka vyslovila přání, aby tento letošní školní rok byl úspěšný jako roky předchozí. A do nadcházejících 10 měsíců popřála všem hodně štěstí, úspěchů, spokojenosti s dosaženými výsledky a především pevné zdraví.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 06. 09. 2016