Přehled uskutečněných akcí

Sedm medailí z Odznaku všestrannosti olympijských vítězů

V úterý 19. dubna se 22 žáků naší školy pod vedením p. uč. Skřivánka zúčastnilo okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. V největší konkurenci všech okresních kol soutěžilo bezmála 200 sportovců a ZŠ Dr. E. Beneše si odnesla 7 medailí.

V soutěži družstev jsme získali, díky nízkému věku našich závodnic nečekané, bronzové medaile.

V kategoriích jednotlivců vybojovali ve svých věkových kategoriích 1. místo a zlaté medaile Matěj Rylich, Patrik Medáček a Tomáš Holomucký. Stříbra Honza Machač a Boris Žabka. 3. místo a bronzovou medaili získal Honza Říha.

Žáci na 1. a 2. místech si zároveň vybojovali postup do krajského kola, které se uskuteční v úterý 24. května v Čáslavi.

Další umístění našich žáků ve svých kategoriích 2001-2004: 4. místo Jiří Říha, 5. Václav Říha, 6. Aneta Nekorancová, 7. Alžběta Nováková, Tereza Mazancová a Tomáš Hradiský, 10. Ivan Goliney a Radek Stojka, 13. Roman Krinwald, 15. Daniel Kordač, 16. Miroslav Pohl, 17. Dang Hoang Anh, 18. Tomáš Cerha, 23. Tereza Volfová a Filip Vrána, 27. Karel Kostelecký.

Všichni účastníci závodili na své maximum a vzorně reprezentovali školu, za což jim patří velká pochvala.

Kompletní výsledkové listiny i s výkony najde ve formátu pdf., řádek Ml. Boleslav, sloupec výsledky na stránkách:

Další fotografie ze závodů naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 20. 04. 2016