Olympiáda mládeže

Letošních Her VII. zminí olympiády dětí a mládeže se zúčastnili i 4 žáci naší školy, kteří reprezentovali Středočeský kraj

Z 6. A Helena Melicharová soutěžila v kategorii mladších dívek v obřím slalomu (9. místo), slalomu (8. místo) a ve vyřazovacím závodě (12. místo).

Patrik Medáček ze 7. A soutěžil v rychlobruslení v kategorii mladších žáků. Patrik vyhrál závod 111 m super sprint, v závodě na 333 m získal 7. místo a  v závodě na 500 m 11. místo.

Z 8. A v biatlonu závodil Marek Grusz, který obsadil v závodě 4 km klasicky 10. místo, v závodě na 5 km s hromadným startem 11. místo a ve štafetovém závodě 3x3 km dojel na 14. místě.

Michael Schulz z 9. A reprezentoval Středočeský kraji  v ledním hokeji, kdy jeho tým obsadil v turnaji konečné 10. místo.

Všem gratulujeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 06. 03. 2016