Vysvědčení na ledě

Ve čtvrtek 28. ledna dostávaly všechny děti své pololetní vysvědčení. Předávání vysvědčení žákům sportovních tříd proběhlo již počtvrté ve spolupráci s BK Mladá Boleslav na ledě.

Nejdříve všechny přítomné žáky a jejich rodiče přivítala ředitelka školy Mgr. Brigita Šulcová, za Bruslařský klub pár slov pronesli Jaromír Látala a Martin Vejvoda.

Na žáky 1. až 7. třídy čekali ve  ŠKOENERGO Aréně jejich patroni – Michal Bárta (1. třída), David Rittich (2. třída),  Radan Lenc (3. třída), Tomáš Hyka  (4. třída), Jan Holub (5. třída), Martin Růžička (6. třída) a Lukáš Pabiška (7. třída). Nejdříve zástupci jednotlivých tříd měli připravenou otázku pro svého patrona. Po zodpovězení všech otázek patroni společně s třídními učitelkami předali žákům jejich pololetní vysvědčení.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 31. 01. 2016