Den otevřených dveří

10. prosince probíhal na naší škole Den otevřených dveří. Škola byla od ráno do odpoledne otevřena všem zájemcům, kteří se chtěli seznámit s naší školou, podívat se do výuky nebo si jen zavzpomínat na léta, kdy naši školu navštěvovali.

Během dopoledne se přišlo do školy podívat několik tříd předškoláků z okolních mateřských školek. Děti si prohlédly současné první třídy, společně s prvňáky vyplnily jednoduchý pracovní list, zazpívaly si a předvedly krátkou ukázku svého vystoupení, které mají připraveno pro své rodiče. Ve vyšších třídách si vyzkoušely práci na interaktivní tabuli, dozvěděly se něco z historie a nakoukly i do hodiny anglického jazyka. Na chodbě školy si zasportovaly na několika stanovištích, které si pro ně připravily dívky 9. ročníku.

V odpoledních hodinách školu navštívily další děti v doprovodu rodičů. Ve vestibulu školy byla pro návštěvníky připravena prezentace školy. Děti si mohly opět na chodbě školy zasoutěžit, předškoláci si vyzkoušeli jednoduchou školu s pejskem a kočičkou. Během celého odpoledne se návštěvníkům školy věnovali pedagogové, kteří zodpovídali různé dotazy týkající se školy,organizace výuky, kroužků a samozřejmě ukázali dětem i rodičům jednotlivé třídy.

Všem, kteří se na naší školu přišli podívat děkujeme a doufáme, se se zase brzy u nás ve škole uvidíme.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Prezentace školy zde.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 17. 12. 2015