Vánoční jarmark

Před první adventní nedělí se na naší škole konal ve čtvrtek 26. listopadu tradiční vánoční jarmark. Velké přípravy probíhaly již od středy, kdy se zdobila škola, žáci si upravovali své stánky. Každá třída měla svůj stánek, kde si rodiče a ostatní návštěvníci jarmarku mohli nakoupit spoustu vánočních věcí, které žáci vyrobili ve škole v rámci výuky nebo při projektovém dnu, který proběhl ve škole 19. 11. Někteří žáci zapojili i své rodiče a společně doma připravili další krásné vánoční dekorace.

V dopoledních hodinách školu navštívilo mnoho malých školáčků z mateřinek. Nejdříve si zazpívali společně dvě vánoční koledy s našimi třeťáky a šesťáky a potom si za asistence děvčat z 9. B prohlédli vánoční stánky.

Ve 13 hodin se náš jarmark otevřel již všem. Ve vestibulu školy si návštěvníci jarmarku mohli zazpívat s dětmi vánoční koledy a zakoupit další číslo školního časopisu EneBene z 3ky. Po velkém nákupu vánoční výzdoby a prohlídce stánků si mnozí zašli odpočinout do kavárny, kterou si tentokrát připravili žáci 9. B.  V kavárně U Anděla nabízeli zákusky, které pomohly upéct maminky a babičky, velký zájem byl i o párky v rohlíku a tousty. Návštěvníci si zde poseděli a popovídali u kávy či čaje.

Všem, kteří nás přišli podpořit na náš jarmark, moc děkujeme a věříme, že se zase společně sejdeme při dalších akcích školy.

Velké poděkování patří všem žákům školy a pedagogům, kteří se na přípravě a průběhu jarmarku podíleli.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 29. 11. 2015