Patronace sportovních tříd

Ve středu 21. 10. 2015 proběhla na naší škole tradiční společná akce školy a BK Mladá Boleslav, Patronace sportovních tříd.

Do školy zavítali hráči BK Mladá Boleslav, kteří jsou patroni jednotlivých sportovních tříd -  Michal Bárta ( 1. třída), David Rittich ( 2. třída),  Radan Lenc ( 3. třída), Tomáš Hyka  (4. třída), Jan Holub ( 5. třída), Martin Růžička (6. třída), Lukáš Pabiška (7. třída), Ctirad Ovčačík ( 8. třída), Boris Žabka (9. třída).

Všechny přítomné přivítala ředitelka školy Brigita Šulcová. Zástupce každé hokejové třídy položil svému patronovi otázku, na kterou hráči ochotně odpovídali. Na závěr patroni předali svým třídám patronační list, společně se s žáky vyfotili a rozdali mnoho podpisů.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii zde.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 25. 10. 2015