Projekt Hokejové lvíče a Hokejový gentleman

Ve čtvrtek 25. 6. 2015 na Základní škole Dr. E. Beneše proběhlo vyhodnocení společného projektu školy a BK Mladá Boleslav, jehož patronem se stal Radim Vrbata.

Projekt byl zaměřen na žáky sportovních tříd. V rámci školy vyučující hodnotili přístup žáků k plnění školních povinností, chování vůči pedagogům a spolužákům, ochotu zapojit se do akcí pořádaných školou. Škola úzce spolupracovala s trenéry sportovních tříd, kteří hodnotili žáky v rámci tréninků, zápasů a jejich chování ke spoluhráčům.

Mezi žáky prvního stupně byli vybráni Vašek Tetiva z 1. B, Vítek Šlégl z 3. A a Boris Žabka z 5.A.

Na druhém stupni byli oceněni Radek Kubica ze 6. A, Tomáš Dlask ze 7. A a Michael Rudolph z 8. A.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 29. 06. 2015