Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů

Minulý týden se žáci naší školy zúčastnili krajského kola Odznaku Všestrannosti Olympijských Vítězů (OVOV) v Čáslavi. Jedná se o sportovní program určený pro sportovně nadané žáky z celé republiky.

Naši školu reprezentovali Silke Pařízková, Patrik Medáček, Tomáš Dlask, Matěj Rylich a Roman Furmánek. Výkony všech sledovaly i mistryně světa Šárka Kašpárková (trojskok) a Ludmila Formanová (běh na 800 metrů).

Žáci postupně absolvovali několik disciplín -  sprint na 60 m, skok daleký, přeskoky švihadla, sedy-lehy, shyby, hod kriketovým míčkem a běh na 1000 m. Výborného výsledku dosáhl Patrik Medáček a Matěj Rylich, kteří ve svých kategoriích skončili na druhém místě a Silke Pařízková ve své kategorii obsadila třetí místo.

Všem gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 26. 05. 2015