Beseda s patrony hokejových tříd

Ve čtvrtek 21. května proběhla pro žáky sportovních tříd beseda s patrony. Na prvním stupni se besedy zúčastnili žáci 2. a 4. třídy, jejichž patrony jsou Radan Lenc a Michal Bárta. Pro žáky 6. - 8. ročníku byla připravena beseda s Lukášem Pabiškou, Ctiradem Ovčačíkem a Davidem Rittichem.

Žáci měli pro své patrony připraveno spoustu zajímavých otázek, které se týkaly především uplynulé sezóny, přípravy na novou hokejovou sezónu a samozřejmě spousta dotazů směřovala i k proběhlému Mistrovství světa v hokeji.

Děkujeme všem patronům za jejich vstřícnost a čas, který s námi strávili a těšíme se na další společná setkání.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 21. 05. 2015