Vysvědčení na ledě

Již potřetí proběhlo předávání pololetního vysvědčení na ledě, kdy žákům sportovních tříd rozdávali vysvědčení společně s třídními učitelkami jejich patroni z BK Mladá Boleslav.

Žáci 1. až 6. třídy si pro svá vysvědčení přišli přímo na led ŠKOENERGO Arény, kde už na ně čekali – Roman Málek (1. třída), kterému z důvodu dvou prvních tříd asistoval Ctirad Ovčačík, Radan Lenc (2. třída), David Vrbata (3. třída), Michal Bárta (4. třída), Milan Mikulík (5. třída) a Lukáš Pabiška (6. třída).

Před samotným rozdáváním vysvědčení přivítala všechny přítomné ředitelka školy Mgr. Brigita Šulcová, za Bruslařský klub se zúčastnil marketingový manažer Cyril Suk. Zástupce z každé třídy měl připravenu jednu záludnou otázku, na které hokejisté odpovídali.

Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 31. 01. 2015