Přednáška pro žáky 5. - 9. ročníků

Dne 10. 12. naši školu navštívil odborník na vztahy mezi lidmi emeritní policejní rada plk. JUDr. Miloslav Dočekal,  který pracoval třicet sedm let u kriminální policie, šéfoval oddělení vražd, je držitelem odznaku veterána Policie České republiky

Dozvěděli jsme se, co je a co není šikana, jak se jí bránit, jaká máme práva vůči agresorům. Dále nám pan Dočekal vyprávěl příběhy z praxe a ze života. Dokonce nám řekl i svůj vlastní příběh ze svého mládí, který většinu z nás vzal za srdce. Doufáme, že si co nejvíce našich spolužáků něco zapamatovalo a ocenili bychom další besedu s dalšími zajímavými tématy jako bylo toto.

Petra, Natálie, Aneta a Aneta z 9.A

Další fotografie zde.