Novinky

Vánoční jarmark

Již od středy se celá škola připravovala na čtvrteční vánoční jarmark, žáci si upravovali své stánky, zdobili školu, probíhaly poslední zkoušky na zpívání vánočních koled.

Ve čtvrtek od devíti hodin školu postupně navštívilo několik tříd z mateřských škol. Po úvodním společném zazpívání koled se dětí se ujmula Barborka, která je provedla po škole a ukázala jim jednotlivé stánky.

Odpoledne si návštěvníci jarmarku mohli ve vestibulu školy zazpívat koledy, prohlédnout prezentaci školy a zakoupit první číslo našeho časopisu EneBene z 3ky. V jednotlivých stáncích tříd si mnozí vybrali různé vánoční dekorace, které si na jarmark připravili žáci školy v rámci výuky, mnoho krásných výrobků vyrobily děti doma s rodiči. Po prohlídce stánků a nákupu vánoční výzdoby si mohli návštěvníci odpočinout v kavárně, kterou si připravili žáci 9. ročníku. Ve své kavárně Casalinga nabízeli zákusky, které pomohly upéct maminky a babičky, velký zájem byl i o párky v rohlíku. Mnozí  si poseděli a popovídali u kávy či čaje. 

V rámci jarmarku probíhal i den otevřených dveří,  školu tedy navštívili i budoucí prvňáčci s rodiči. Ti měli možnost prohlédnout si jednotlivé učebny, tělocvičnu, počítačovou učebnu, byli seznámeni s chodem školy, výukou. Samozřejmě byl i dostatek prostoru na zajímavé dotazy, které jsme se snažili rodičům zodpovědět.

Všem, kteří nás přišli podpořit na náš jarmark, moc děkujeme a věříme, že se zase společně sejdeme při dalších akcích školy. 

Velké poděkování patří všem žákům školy a pedagogům, kteří se na přípravě a průběhu jarmarku podíleli.

Fotografie z jarmarku najdete ve fotogalerii. 


Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 05. 12. 2014

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS. | Editace | Správa webu: Ing. Petr Hanzl