Za našimi stromy

Již osmý ročník soutěže "Za našimi stromy" pořádanou u příležitosti dne stromů zorganizovala v pondělí 20. října ZO ČSOP Klenice na Štěpánce. Cílem soutěže je rozšířit žákům a studentům vědomosti o našich dřevinách a poznávací soutěží je s nimi i blíže seznámit. Na závěr soutěže tradičně žáci a studenti sází stromy, v letošním roce se podařilo zasázet 15 dubů letních.

Celkem se soutěže zúčastnilo 16  družstev ze základních škol a gymnázií v Mladé Boleslavi a okolí. Naši školu reprezentovala dvě družstva dívek z 8.B ve složení: Adéla Bolková, Adéla Buchnarová, Petra Ivančíková, Silvia Kobíková, Imana Mamaeva, Veronika Pechová a Eliška Šafránková.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 27. 10. 2014