Projekt s Radimem Vrbatou

Ještě před odletem do Vancouveru navštívil Radim Vrbata školu Dr. E. Beneše a sešel se s vedením školy a společně připravili projekt pro žáky 1. stupně s názvem Hokejové lvíče a pro žáky 2. stupně s názvem Hokejový gentleman.

Projekt je zaměřen na žáky sportovních tříd. V rámci školy bude během celého školního roku hodnocen jejich přístup k plnění školních povinností, chování vůči pedagogům a spolužákům, ochota zapojit se do akcí pořádaných školou. Škola bude úzce spolupracovat s trenéry sportovních tříd, kteří budou hodnotit žáky v rámci tréninků, zápasů a jejich chování ke spoluhráčům.

Na závěr školního roku budou vybráni 2 žáci z 1. stupně a 2 žáci z 2. stupně, kterým předá ocenění osobně Radim Vrbata.

Informační e-mail Autor: Jitka Kendíková | Vydáno dne 18. 09. 2014