Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

V úterý 31. ledna dostávaly všechny děti svá pololetní vysvědčení. Předávání vysvědčení žákům sportovních tříd 1. stupně ZŠ Dr. E. Beneše proběhlo ve spolupráci s BK Mladá Boleslav na ledě. Nejdříve všechny přítomné rodiče, hosty a žáky s třídními učitelkami přivítala ředitelka školy Mgr. Brigita Šulcová.

Na žáky 1. až 5. třídy čekali ve  ŠKOENERGO Aréně hráči BK Boleslav. Každá třída předala svému patronovi talismana, lvíčka, který si pro patrona připravila. Po předání hráči společně s třídními učitelkami rozdali žákům jejich pololetní vysvědčení. Žákům 6. – 9. sportovních tříd přišli patroni předat vysvědčení do školy, kde s nimi proběhla krátká beseda.

Patroni jednotlivých tříd:

  1. třída: Klepiš Jakub + Šťastný David
  2. třída: Vondrka Michal + Jan Růžička
  3. třída: Hanzlík Jan + Oldrich Kotvan
  4. třída: Radim Zohorna + Ondřej Dlapa
  5. třída: Pabiška Lukáš + Dominik Pacovský
  6. třída: Jiří Kurka
  7. třída: Lukáš Žejdl
  8. třída: Látal Martin
  9. třída: Musil Pavel

Další fotografie naleznete ve fotogalerii zde.