Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace

Ve čtvrtek 29. listopadu se na naší škole konal tradiční vánoční jarmark.

V dopoledních hodinách se do školy přišlo podívat jako každý rok několik tříd z okolních mateřských školek. Nejdříve si děti zazpívaly s žáky 6. tříd dvě vánoční koledy a potom je jarmarkem provedla děvčata z 9. A.

 Ve 13 hodin se náš jarmark otevřel již všem. Ve vestibulu školy si návštěvníci jarmarku mohli zazpívat s dětmi vánoční koledy a poté si rodiče a ostatní návštěvníci jarmarku mohli prohlédnout spoustu vánočních věcí, které žáci vyrobili ve škole v rámci výuky. Ve druhém patře se nacházela kavárna, kterou si připravili žáci devátých ročníků. Návštěvníci si zde poseděli a popovídali u kávy či čaje.  

Všem, kteří nás přišli podpořit na náš jarmark, moc děkujeme a věříme, že u nás strávili příjemné odpoledne. 

Velké poděkování patří všem žákům školy a pedagogům, kteří se na přípravě a průběhu jarmarku podíleli.

Fotografie naleznete ve fotogalerii zde